Kas mes esame

Esame vienintelė narių valdoma kredito įstaiga Pakruojyje ir didžiuojamės, kad dėka kredito unijos narių pasitikėjimo ir aktyvumo, tapome viena didžiausių ir sėkmingiausiai dirbančių kredito unijų Lietuvoje.


Pakruojo ūkininkų kredito unija

Pakruojo ūkininkų kredito unijos veikla yra ir bus nukreipta pirmiausia į Pakruojo rajono bendruomenės žmonių gerovės kėlimą. Pagrindinis mūsų tikslas - finansines paslaugas kredito unijos nariams teikti priimtiniausiomis sąlygomis ir patogiausiu būdu.

Visa kredito unijos veikla skirta tik Pakruojo rajono žmonėms. Daugiau kaip 3000 narių yra sukaupę per 17 mln. litų indėlių, išduota virš 14 mln. Lt paskolų žemės ūkiui, smulkiam verslui, būstui įsigyti. Kooperatiškai valdant uždirbtas pelnas lieka bendruomenėje - toks pagrindinis mūsų skirtumas nuo bankų.

Pakruojo ūkininkų kredito unija - visuomet su bendruomene!

Kredito unija - kooperatiniais pagrindais suorganizuota fizinių asmenų ar fizinių asmenų kartu su juridiniais asmenimis savanoriškai įsteigta ir įregistruota kredito įstaiga, telkianti savo narių ir savo asocijuotų narių ir klientų pinigus narių ūkiniams bei socialiniams poreikiams tenkinti savitarpio paskolų teikimo būdu ir prisiimanti su tuo susijusią riziką bei atsakomybę ( LR kredito unijų įstatymas ).


Kredito unijos istorija