Kredito unijos paslaugos nuo šiol yra patogios ir lengvai pasiekiamos 24 valandas per parą. Lietuvos kredito unijų MasterCard Standard kredito ir Maestro debetinėmis kortelėmis Jūs galite Lietuvoje bei užsienyje atsiskaityti už pirkinius bei paslaugas, bet kuriuo paros metu pasiimti grynųjų pinigų bankomatuose, į šias korteles persivesti atlyginimą, stipendiją, pensiją ar kitas pajamas. Šiomis kortelėmis galima atsiskaityti visur, kur tik yra Maestro ar MasterCard ženklai.

Visos kortelės yra lustinės ( su mikroprocesoriumi ). Atsiskaitant lustine mokėjimo kortele nereikia pasirašyti, jei tose vietose įdiegti lustinių kortelių nuskaitymo įrenginiai - užteks įvesti savo PIN kodą. Pinigų laikymo būdas yra saugus ir patikimas, nes be magnetinės juostelės kortelėje yra įdiegtas ir lustas, gerokai patikimiau apsaugantis kortelės duomenis.

Korteles galima įsigyti atvykus į uniją arba nutolusias kasas ir parašius prašymą kortelėms gauti.

Iškilus bet kokiam klausimui dėl naudojimosi kortele, kreipkitės į artimiausią uniją, Lietuvos Centrinę kredito uniją tel. +370 37 20 96 37 (d.d. 8-17 val.) arba į UAB "First Data Lietuva" tel.+370 5 215 11 77 ( visą parą).

Maestro debetinė kortelė - tai tarptautinė mokėjimo kortelė, su kuria Lietuvoje ir užsienyje galite atsiskaityti už pirkinius ir paslaugas ar bet kuriui paros metu pasiimti grynųjų pinigų bankomatyose. Į debetinę mokėjimo kortelę patogu pervesti atlyginimą, stipendiją, pensiją ar kitas pajamas.

Kortelės galiojimo terminas - 3 metai. Kortelės sąskaita atidaroma ir tvarkoma eurais.

Privalumai:

  • Į debeto kortelę gali būti pervedamas jūsų atlyginimas, stipendija, pensija, socialinės išmokos ir kitos lėšos.
  • Galite bet kada pasinaudoti savo kortelės sąskaitoje esančiomis lėšomis.
  • Jums nereikia nešiotis grynųjų pinigų didelėmis sumomis.
  • Bet kada galite sužinoti savo kortelės sąskaitoje esančių lėšų likutį paskambunę telefonu (8-5) 233 1199 (pasakius sutartą slaptažodį) arba apsilankius kredito unijoje ( pateikus asmens dokumentą).

 

MasterCard Standard kredito kortelė - tai tarptautinė mokėjimo kortelė, su kuria, Jums suteikto kredito limito ribose, jūs galite atsiskaityti už prekes ir paslaugas Lietuvoje ir užsienyje, pirkti prekes ir paslaugas internetinėse parduotuvėse, išgryninti pinigus bankomatuose (vietose pažymėtuose Mastercard ženklu).

Kortelės galiojimo terminas - 3 metai. Kortelės sąskaita atidaroma ir tvarkoma eurais.

Privalumai:

  • MasterCard Standard kortelė išduodama trims metams su kredito limitu.
  • Palūkanos skaičiuojamos tik nuo panaudotos kredito limito sumos, o už nepanaudotą kredito limitą nemokate jokių palūkanų.
  • Panaudotą kredito limitą grąžinate fiksuotomis įmokomis nustatytą kiekvieną mėnesio dieną.
  • Sugrąžintą įmoką vėl galite panaudoti atsiskaitymams už pirkinius ir paslaugas.
  • Turėdami MasterCard Standard kredito kortelę, galite užsakyti lėktuvo bilietus, atlikti viešbučios kambarių rezervaciją, išsinuomoti automobilį.

Su MasterCard Standard kredito kortele gaunate ir Maestro debeto kortelę. Korteles galite įsigyti atvykę į uniją ir parašę prašymą kortelėms įsigyti.


Žodynėlis

Tai mokėjimo kortelė, išduodama su nustatyto dydžio kredito limitu, t.y. su galimybe išleisti daugiau pinigų, nei yra sąskaitoje.

Tai mokėjimo kortelė, išduodama be kredito limito, t.y. galite išleisti tiek pinigų, kiek jų yra Jūsų sąskaitoje.
Tai kortelės turėtojo identifikavimo kodas, susidedantis iš keturių skaitmenų, kuris gali būti naudojamas vietoje parašo bankomatuose ir kituose automatiniuose kortelių priėmimo aparatuose.
Tai kortelėje esantis mikroprocesorius, kuriame įrašyti Jūsų kortelės duomenys. Atsiskaitant lustine kortele už prekes ar suteiktas paslaugas įmonėse, kuriose yra įrengti lustinių kortelių skaitytuvai, kortelės turėtojas turi įvesti PIN kodą, kuris atitinka kortelės turėtojo parašą.