Sąskaitų kreditavimas (overdraftas) - tai trumpalaikė paskola, kuri suteikiama juridiniams asmenims, turintiems unijoje banko sąskaitą (toliau - sąskaita ) ir joje vykdo apyvartą bei turi pastovių įplaukų į  ją. Kredito unija pagal banko sąskaitos (toliau - sąskaitos) sutartį įmonei išmoka pinigus iš įmonės sąskaitos neatsižvelgdama į tai, ar joje yra pinigų. Sąskaitai yra suteikiamas didžiausio minusinio likučio limitas, kurio ribose galma bet kada pasiskolinti ir grąžinti skolą.

Sąskaitų kreditavimas (overdraftas) gali būti naudojamas laikinam įmonės apyvartiniam kapitalui subalansuoti.

Sąskaitos kreditavimo (overdrafto) limitas suteikiamas įmonėms, kurie turi pastovių įplaukų į sąskaitą už parduotas paslaugas ar produkciją, kitas pajamas.

Limito dydis  - priklauso nuo Jūsų pastovių pajamų, maksimali suma 60 000,00 Lt. Limitas skaičiuojamas nuo vidutinių paskutinių 12 arba 6 mėnesių pajamų. Pasikeitus Jūsų gaunamoms pajamoms galite kreiptis dėl limito dydžio padidinimo.

Maksimalus  terminas iki 1 metų.

Palūkanos yra skaičiuojamos - tik esant minusiniam sąskaitos kreditavimo (overdrafto) likučiui.

Grąžinimo užtikrinimo priemonė yra laidavimas.

Minusinis likutis padengiamas nurašant lėšas nuo skolininko sąskaitos kredito unijoje. Galima be apribojimų anksčiau laiko padengti kreditavimo (overdrafto) sąskaitą.

Sąskaitos kreditavimo (overdrafto) suteikimo tvarka:

  • Parašomas prašymas sąskaitos kreditavimo (overdrafto) limito suteikimui.
  • Unijos valdybai patvirtinus limitą, pasirašomos sąskaitos kreditavimo (overdrafto) ir laidavimo sutartys.